30 lipca 2013

Nadrabiam z Potterem!

Wakacje pełną gębą, pogoda porównywalna do tej w Afryce, cały dzień na ogrodzie... Nie ma nic lepszego od leżenia, opalania się, popijania czegoś zimnego i czytania książki... <3
Kilka dni temu napisałam, że zabieram się za czytanie Harrego Pottera. Właściwie nie wiem dlaczego mnie na to naszło... Ahh te kobiety :) 
Wybrałam się do biblioteki... A tam pusto! Była któraś tam część, no ale co mi po niej? Chciałam pierwsza. No trudno. Ale.... Okazało się, że moja bardzo dobra koleżanka, która mieszka dosłownie dom dalej ma wszystkie części HP! Nie jesteście w stanie wyobrazić sobie jak mi się gęba ucieszyła :D Wystarczy, że w kapciach przejdę 30 m i mam ;D Nie muszę zaiwaniać taki kawał do biblioteki! 
Oczywiście nie była bym sobą, gdybym wyszła z biblioteki o pustych rękach. Zgarnęłam 4 książki. Nie są grube, są wręcz przeraźliwie cienkie, więc będę miała czas na przeczytanie ich i HP.  

1. J.K. Rowling "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" - Właśnie czytam. W sumie to już kończę. Może dzisiaj pojawi się recenzja :)
2. Nicholas Sparks "Jesienna Miłość" - Już od dłuższego czasu chciałam przeczytać tę książkę. Film oglądałam ze 100 razy, o ile nie więcej. Po książce spodziewam się mnóstwa wylanych łez...
3. Nicholas Pileggi "Chłopcy z ferajny" - Z tej książki jestem szczególnie zadowolona!
4. Patrick Suskind "Pachnidło" - Na tę książkę też czaiłam się od jakiegoś czasu.
5. Colin Clark "Mój tydzień z Marilyn" - Oglądałam film, z genialną Michelle Williams, która w tym filmie pokazała, że aktorką jest niesamowitą! Jestem ciekawa jak wypadnie książka.


Wszystkie 4 książki (z biblioteki) są cieniutki. Właściwie można je przeczytać w jeden dzień. Specjalnie nie brałam grubych, bo przecież mam HP :) Jest co czytać :)

A teraz się żegnam. Miłego dnia wszystkim :* No i może do usłyszenia(?) później z recenzją HP :)

10 komentarzy:

 1. Również mam zamiar przeczytać Pottera :D Jestem ciekawa "Jesiennej miłości", a "Pachnidło" mam gdzieś w domu na półce :)
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Jesienna miłość" jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, będziesz miała mnóstwo świetnej zabawy jeśli nie czytałaś jeszcze HP :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Jesienną miłość" chętnie bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z biblioteki nie da się wyjść z pustymi rękoma! ;-) Zabrałabym wszystko, zostawiając jedynie Pottera, bo jakoś mnie do niego nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Harry jest świenty, jak zacznie się czytać, to nie można zrobic nic dopóki nie skończy się czytać. "Jesienna miłość" jest nawet ciekawa, ale czytałam lepsze książki Sparks'a.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeczytałam tylko ,,Księcia Półkrwi". Kiedyś na pewno zapoznam się z całą serią.

  OdpowiedzUsuń
 8. Serie o Harrym Potterze przeczytaam w calosci i jestem zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ,,Pachnidło" mi się niespecjalnie podobało, wręcz mnie nużyło, jestem ciekawa, jak to będzie z Tobą:)

  OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiedzieć na każdy komentarz. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)