12 listopada 2012

Muszę mieć!!

Cześć :) Wczoraj przeglądając nowości książek na stronie Empiku natknęłam się na książkę na którą czekam już od jakiegoś roku! A mianowicie Richard Castle "Fala upału". No po prostu muszę ją mieć! Dzisiaj mój misiu poszedł zapytać w księgarni czy sprowadzą mi tą książkę. Jak nie to trza się wybrać do Wałbrzycha do Empiku (bo u mnie na tej wsi zabitej dechami nie ma takich luksusów).


Nowojorski potentat nieruchomości zostaje znaleziony martwy na chodniku na Manhattanie. Z napaści cudem uchodzi z życiem jego młoda żona z przeszłością. Gangsterzy i magnaci, z których każdy miał motyw do popełnienia zbrodni, podają fałszywe alibi. I wtedy, w duszącym uścisku rekordowej fali upałów, dochodzi do jeszcze jednego szokującego morderstwa, powodującego nagły zwrot w pełnej napięcia podróży do mrocznych sekretów świata możnych. Sekretów, które okażą się śmiertelne. Sekretów, które leżą ukryte w ciemnościach, dopóki pewna nowojorska policjantka nie wydobędzie ich na światło dzienne.
Richard Castle, rewelacja literatury kryminalnej, przebojowy autor znakomicie się sprzedającej serii książek o Derricku Stormie, przedstawia swoją najnowszą bohaterkę – detektyw nowojorskiego Wydziału Zabójstw Nikki Heat. Twarda, seksowna i profesjonalna policjantka z pasją dochodzi sprawiedliwości, dowodząc jedną z najlepszych ekip rozwiązujących sprawy zabójstw. Nikki staje przed nieoczekiwanym wyzwaniem, kiedy komisarz przydziela jej do współpracy Jamesona Rooka – dziennikarza supergwiazdę, który ma prowadzić obserwacje na potrzeby swojego artykułu o nowojorskiej policji. Laureat Nagrody Pulitzera Rook jest równie nieznośny, co przystojny. Jego wymądrzanie się i wtrącanie się do wszystkiego nie są jednak największym problemem pani detektyw. Podczas pracy nad odsłonięciem sekretów zamordowanego potentata rynku nieruchomości Nikki musi też stawić czoła iskrze pomiędzy nimi. Tej, która nazywa się żarem.Ogląda ktoś z was serial "Castle"? Ja go uwielbiam, więc dlatego wręcz MUSZĘ mieć tą książkę!!!


P.S muzyka na dziś.


6 komentarzy:

 1. Castle to mój ulubiony serial! Dzięki Tobie będę teraz musiała upolować tę książkę, mam nadzieję, że się nie rozczaruję...

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzja interesująca. Zacytuję: "Muszę mieć!!" ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądam serial ,,Castle'' i też go uwielbiam. Co do powyższej książki, to możesz ją kupić na allegro bez wychodzenia z domu i szukania po empikach. Ja tak przynajmniej robię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście, także uwielbiam "Castle", więc posiadanie tej pozycja we własnej biblioteczce to jedno z moich ostatnich, malutkich marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też jestem ciekawa "Fali upału" :)

  OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiedzieć na każdy komentarz. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)